AKTUALNOŚCI

Aktualności, strona 1 z 4

Bal karnawałowy - Kolorowy zawrót głowy

Utworzono: 09.02.2023

"Kolorowy zawrót głowy"! To najtrafniejsze określenie jakim możemy opisać tegoroczny Bal Karnawałowy w naszym Domu.

Zajęcia z Wolontariuszkami

Utworzono: 30.01.2023

Dzięki Fundacji Sióstr Nazaretanek nasz Dom odwiedzają niezwykłe Wolontariuszki pełne empatii, ciepła i radości. Wolontariuszki dwa razy w tygodniu spędzają czas z Seniorami organizując dla naszych Mieszkańców popołudnia pełne wspólnych gier planszowych, pamięciowych. Uczennice z Fundacji organizują rozgrywki szachowe a także wspólne czytanie. To wspaniałe i piękne jak między pokoleniami, Seniorami i Młodzieżą z tygodnia na tydzień rośnie coraz większa nić sympatii i chęć spędzania wspólnego czasu. Dziękujemy Fundacji.

Spotkanie z kolędowaniem z Uczniami ze Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie

Utworzono: 24.01.2023

W dniu 24.01.2023 r. mieliśmy zaszczyt gościć cudownych Gości ze Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie na wspólnym kolędowaniu. W naszym Domu słychać było śpiew utalentowanej Młodzieży, która w znakomity sposób nawiązała międzypokoleniową interakcję z naszymi Mieszkańcami.

Pełna relacja ze wspólnego kolędowania znajduje się na FB Fundacji Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie oraz na FB Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Warszawie:

https://www.facebook.com/fundacja.nazaretanki/posts/pfbid0DDkfdyu8zK7DN82MZcgmk7Ypp3gERXDDqQjRVo4oKXc3XCcMTQQATzXdR8cgvTpNl

https://www.facebook.com/SP.nazaret.warszawa/posts/pfbid0tToSfnL98voLKkP2Stz5HYx8LtT5oHj5wETQTQRhqScXpw7UpkyA2XhK9kqNjTW1l

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono: 20.01.2023

Jesteśmy zdania, że powodów do świętowania nigdy za wiele, dlatego też Dzień i Babci i Dziadka w naszym Domu corocznie obchodzimy z radością, humorem i sympatią do naszych Mieszkańców. Na wspólnym spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka odśpiewaliśmy STO LAT naszym Mieszkańcom. Był szampan, muzyka, przepyszny obiad i nieziemska szarlotka z bitą śmietaną, a na koniec spotkania- każdy z Mieszkańców otrzymał upominek. Wszystkim naszym Paniom Babciom i Panom Dziadkom życzymy wszystkiego co najlepsze!

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów

Utworzono: 20.01.2023

W dniu dzisiejszym przed południem 20 stycznia 2023 r. chętni Mieszkańcy naszego Domu wzięli udział w zorganizowanym przez Centrum Alzhaimera koncercie z okazji Dnia Babci i Dziadka z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów. Mieszkańcy byli zauroczeni poziomem wokalnym i aktorskim koncertu oraz wyborem piosenek zaprezentowanym przez Panią Ewę Wyględowską.

Naszym Przyjaciołom z Centrum Alzhaimera dziękujemy za zaproszenie i .....potwierdzamy..."Piosenka jest dobra na wszystko".

Misja Piernik

Utworzono: 24.12.2022

Jedną ze słodkich Inicjatyw, która dociera corocznie do naszego Domu jest Misja Piernik. Misja ta zrzesza Szkoły i Prywatnych Darczyńców, którzy z sercem pieką dla Naszych podopiecznych przepyszne pierniczki. Z całego serca dziękujemy Misji Piernik za koordynację i...