AKTUALNOŚCI

Aktualności, strona 1 z 12

Majowe Święta

Utworzono: 30.04.2024

30 kwietnia 2024 r. odbyła się w naszym Domu uroczystość z okazji zbliżających się Świąt Państwowych: 1 Maja,  2 Maja oraz 3 Maja. Razem z Wolontariuszami Panią Patrycją i Panem Łukaszem, Mieszkańcy programem słowno-muzycznym uczcili Święto Pracy, Dzień Flagi i Polonii oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Mieszkańcy chętnie uczestniczą w patriotycznych spotkaniach, pielęgnują przywiązanie do Ojczyny, Niepodległości i Polskości.

Zajęcia z hortiterapii

Utworzono: 18.04.2024

Zajęcia z hortiterapii w naszym Domu cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród Mieszkańców. Jedną z ulubionych form są zajęcia kulinarne np. wspólne przygotowywanie kanapek pełnych witamin czy też gofrów z owocami i bitą śmietaną, a także zajęcia plastyczne z wykorzystaniem naturalnych materiałów jak np. stworzona wspólnie dekoracja świąteczna z wykorzystaniem brzozowych gałązek, bukszpanu, wydmuszek z jaj, oraz piór.

Spotkanie Wielkanocne dla Mieszkańców

Utworzono: 28.03.2024

Święta Wielkanocne w Domu Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty.

Wielkanocne przygotowania

Utworzono: 28.03.2024

Dom wypełnił się zapachem domowych ciast, a atmosfera zbliżajacych się Świąt Wielkanocnych udzieliła się wszystkim Mieszkańcom i Pracownikom. Panie Kucharki dla Mieszkańców  przygotowały świąteczne specjały wg "ściśle tajnej" receptury. Uchylimy rąbka tajemnicy jaki jest przepis na nasze domowe baby wielkanocne:

2 szklanki dobroci, 3 łyżki empati, dolać miłości, rozpuścić zrozumienie, dosypać dobry humor, posypać życzeniami pomyślności... i gotowe :)

Życzenia Wielkanocne

Utworzono: 22.03.2024

Tłusty Czwartek

Utworzono: 08.02.2024

Powiedział Pan Bartek, że dziś Tłusty Czwartek a Pani Dyrektor uwierzyła i szybko pączków nasmażyła :) Tym razem to Pracownicy DPS-u pięknie się zorganizowali i ze słodką dedykacją dla Mieszkańców zorganizowali scenkę teatralną "Pchła Szachrajka". Ten dzień obfitował w radość, uśmiech i mnóstwo słodkości.